18377
 • KURUMSAL

  Şirket olarak 2000 yılından bu yana, boğazda tekne ve yat turlarımızla nişan, nikah, düğün, kahvaltı gibi özel davetlerinizde, toplantı iş aktivitelerinizde hizmet kalitesini en üst düzeyde tutup sizlerin mutlu günlerinizde de yanınızda oluyoruz.

  İsteğinize bağlı olarak hareket eden ekibimiz zengin menüleri ve orkestrasıyla davetlerinizde sizin yerinize harikalar yaratmasının keyfini sürün.

  Boğaz turları ile evlilik hayatının ilk adım olan nişan törenlerinizi unutulmayacak güzellikteki İstanbul boğaz manzasıyla daha da anlam katın sonraki adımınızda hayallerinizi söyleyin yeter nikah ve düğün törenlerinizde de telaşınızın yerini mutluluğu keyfini sürmek kalsın.

  Görüşmelerinizi ve iş davetlerinizi bogaz turlarımızla daha keyifli hala getirmek yoğunluktan biraz sıyrılmak amacınızı ekibimizle destekliyor sizin rahatınız ve konforunuz için çalışıyoruz. Zamanınızı mutluluğa dönüştürebilmek bizim tek hedefimiz.

  Tüm organizasyonlarınızı keyfe dönüştürmek ve hayallerinizi gerçekleştirmek, size ve sevdiklerinize bu dakikaları yaşatmak özel günlerinizi özel kılmak adına bizimle irtibata geçiniz.Gününüzü hoş bir anı olarak  kalması sizin elinizde özel fırsatlardan yararlanmak için bize ulaşın.