18377
  • Sünnet

    İlk doğduğu gün daha dün gibi, aklınızda şimdi büyüdü ve erkekliğe ilk adımını atıyor, sizin içinde bir onur ve gurur kaynağı oğlum adam oluyor. Bu gurur verici bu olayı unutulmaz bir düğün ile taçlandırmak istiyorsunuz fakat nerede yapsak, nasıl yapsak derken aklınıza boğazda yapmak geliyor ve başlıyorsunuz araştırmaya tanıdıklar internet derken bize ulaştınız, aslına bakarsanız bize ulaştığınız anda yolun yarısını geçmiş oldunuz. Poseidon Yatçılık olarak sizin hayali kurduğunuz gecenin tüm sorumluluğunu üstlenmiş oluyoruz, birlikte yemek menüsü, süsleme, kalkış yeri, tarih ve diğer detaylar görüşüldükten sonra size sadece davetiyeleri dağıtmak kalıyor.
    Düğün saati geldiğinde siz teknemizin baş tarafında konuklarınızı karşılarken profesyonel ekibimiz içeride son kontrolleri yapmakla meşguller. Merak etmeyin her şey yolunda, bu geceyi siz ve konuklarınız için unutulmaz yapmak için size söz verdik unuttuk sanmayın.
    Eh hadi bakalım tüm konuklar geldi ise aracımız kalkabilir, içerde kalabalık bir misafir grubu var belki de içlerinde teknede sünnet düğünü organizasyonuna ilk defa katılıyorlar, burada aslında hem düğün hem de kültür turu gibi unutulmaz bir gece yaşanacak eğlence başlasın hadi bakalım oturmak yok oğlumuz adam oluyor. Erkekliğe ilk adımı attık dimi ama bunu kutlamaya geldik. Yemekler yendi içecekler içildi eğlencenin tadına varıldı biz sizlere bu mutlu geceyi yaşattığımız için mutlu ve gururluyuz.


    Sünnet düğünü organizasyonunu bizi seçmeniz için sadece sebeplerden biri sınırsız eğlence ve konuklarına mahcup olmadan kafanızda soru işareti kalmadan unutulmaz bir gece, sizin için sıkıntılı diye düşündüğünüz bizim için ise işimiz profesyonel ekibimiz ile sadece işimizi yapıyoruz.