18377
 • BOĞAZDA YAT KEYFİ

  Tekne turları katılım sayınıza göre her boyutta ve farklı özellikteki teknelerimiz organize edilmektedir. Davet organizasyonları için günümüzde tekne turu yapmak bir hayli yaygın hale gelmiştir. Düğün, doğum günü, balo gibi tüm etkinliklerde tekneler tercih sebebi olmayı başarmıştır. İki kıtayı birleştiren şehir şehri İstanbul şehir tekne turları ile yeniden keşfetmenizi istiyor. Son zamanlarda hemen hemen özel davetlerin neredeyse tümünde mutlaka tekne turları değerlendirmeler arasında kendine yer buluyor.

  Karadan bakıldığı zaman fark edemediğimiz birçok güzelliği tekne turları sırasında çok daha net olarak izleyebilme olanağına sahip olacaksınız, İstanbul Boğaz’ı dünyada bir eşi daha bulunmayan bir miras ve bizler bu mirası daha iyi tanıtabilmek ve sahip çıkabilmek için işimizi daha ciddi biçimde yapmaktayız. Boğaz turu, tüm bu eşsiz manzarayı istediğiniz gibi izlemenizi olanak veriyor. İsteğinize göre yemekli veya kokteyl, açık büfe veya set menü her şey sizin isteğiniz doğrultusunda seyir edecektir.

  Bizler size çok daha mükemmel alternatif ve hizmetler sunmak için her daim hazır durumda bulunmaktayız, sizlerde artık organizasyonlarınızda bir farklılık arıyorsanız Poseidon Yatçılık ile muhakkak irtibata geçmelisiniz, siz isteklerinizi bize bildirin biz gerçekleştirmek için çaba harcayalım, sonuç itibarı ile sizin memnuniyetiniz bizim için bir ödül olacaktır.

  Tüm filomuz can güvenliği, iş güvenliği, Denizcilik, Sağlık, Çalışma Bakanlığı mevzuatlarına uygun olup, tüm rutin kotrolleri yapılmaktadır. Tüm denizcilik belgelerine sahip olup, ISO, TSE, Kalite Belgelerine sahiptir. Mutfağından, garsonuna kadar tüm çalışanlar sağlık kontrollerinden düzenli olarak geçmektedir. Kaptan, yardımcı kaptan ve tüm personeller, konusunda uzun yıllar tecrübe ve denizötesi yolculuklarda deneyim sahibidir.

  "MEMNUNİYETİNİZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR"