18377
  • Kahvaltı

    Sabah Öğününü şöyle; İstanbul'un mükemmel bir doğa ile deniz görüntüsüne karşı, profesyonelce ve sorunsuz hazırlanmış bir tekne turu ile yapalım dediğinizi duyar gibiyim, nede güzel olurdu bütün aile birbirini seven dostlar ve masada her şey hazır peynir, zeytin, reçel, bal, kaymak ve daha niceleri ha tabii simit unutulur mu hiç.
    Şimdi biz aileniz ile dedik ama bu iş arkadaşlarınız da olabilir nede olsa onlarda artık aile ferdi sayılır, tertemiz hava hem de deniz havası bu öğle yemeği turunda boğaz’da mis gibi erguvan kokusunu duymak bile iştahınızı kabartmaya yetecektir.
    Boğazda öğle yemeği için Poseidon Yatçılık olarak sizleri istediğiniz yerden alarak keyifli dakikalara başlıyor ve yaklaşık dört saat sürdürüyoruz. Bu süre içinde size unutulmaz bir öğle yemeği vaat ediyoruz. Bu kahvaltı turunu isterseniz yaz aylarında denize girip serinlemek için yüzme organizasyonu ile birleştirebilirsiniz. Düşünsenize kahvaltı, tekne, boğaz, yüzme organizasyonu var hele havada ay müsaitse buna mehtap da eklenmiş olacak bir taş ile çok kuş unutulmaz bir gün olacak emin olabilirsiniz, bu anlattıklarımız hiç de uzak değil her bütçeye uygun teklifler için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.