18377
 • Düğün

  Hayalinizdeki evliliğinizi şimdiye kadar sizin ve davetlilerinizin görmediği kadar değişik, alışagelmişin dışında yapmak isterseniz, sizlere güzel bir teklifimiz var. Şirket olarak onlarca model, en son teknolojik donanımlı teknelerimizde, boğazın eşsiz güzellikte ki manzarası, tarihi dokusu ve koylarını gezerek, istediğiniz davetli sayısına uygun bir eğlence organizasyonunu planlayabilirsiniz. Tekne süsleme, fotoğraf ve video çekimi, sanatçı ve orkestra seçiminin yapılması, lazer, havai fişek gösterisi ve sunumları, nikah ve organizasyonunun ayarlanması, kokteyl ve ikram sunumları, davetlilerinizin gereken özenle ağırlanarak karşılanması gibi birçok detayı sizler için planlıyor ve uyguluyoruz. Bu güzel günde tek yapmanız gereken kendinizi eşsiz zerafet ve keyifli dakikalara bırakmak olacaktır. 

  Boğazda vereceğimiz hizmetimiz ile sizde eşiniz ile birlikte bu mutlu gününüzü daha muhteşem bir güne dönüştürebilirsiniz. Davetlilerinizin unutamayacağı düğünler arasında yer almasını sağlayarak, profesyonel kadromuzla onların her türlü ikram, sunum ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 
  Davetli sayınıza uygun tekne modellerimizle, sıkılmadan ve zamanın nasıl geçtiklerini anlamadan organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.


   
  "Sizler İçin Sizin Gibi Düşünüyor; Gökyüzünde ki Yıldızların Sadece Sizin ve Davetlileriniz İçin Parıldadığını Hissedeceksiniz."