18377
 • Boğaz Turu

    

  Şirket olarak düğün, nişan, kına, sünnet, okul baloları, iş toplantıları, yüzme, yat kiralama vb. gibi birçok organizasyonu, doğa ve deniz eşliğinde gerçekleştirmekteyiz. Bu organizasyonda tarihi konaklar, eski yapılar, doğa manzaraları, İstanbul'un nadide semtlerini bir bir deniz üstünde gezerek izleyecek, mükemmel ikramlarla tadlandırılmış menüler ve eğlenceli sununlarla keyifli anlar geçireceksiniz. Benzersiz deniz manzarasının yanında doğa manzarası ile davetlileriniz, misafirleriniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle unutamayacağınız anlar yaşayacaksınız.


  Mesleki eğitimini almış, dünya mutfağının eşsiz tadlarını sofralarınıza yansıtacak aşçılarımızla tadına doyamacağınız menü çeşitliliğiyle sizlere hizmet vermekteyiz.
  Şirketimiz bünyesindeki tüm tekne ve yatlarımız iş güvenliği, kalite belge, Sağlık Bakanlığı ve Denizcilik Bakanlığı standartlarına uygundur.

  Boğaz Turu ve tekne kiralama hizmeti ile misafirleriniz mutlu bir gün geçirecek ve sizde misafirleriniz ile güzel bir gün geçirmiş olacaksınız.

  Bizlere boğazda tekne turu kiralama, fiyatları, organizasyon ve diğer bilgiler için ulaşabilirsiniz.